
Теплоносій високотемпературний для геліосистем і систем опалення ЄCONORD SOLAR (10 л)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
2 525 ₴/каністра
2 323 ₴/каністра
Показати оптові ціни- +380 (67) 523-50-33
![]() |
Високоякісний теплоносій для сонячних систем ECONORD SOLARФасування 10 л |
Econord Solar професійний теплохолодоносій на основі водного розчину безпечного пропіленгліколю формакологічного класу з невеликим запахом, містить необхідні стабілізатори, воду, барвник.
Продукт не містить отруйних або отруйних речовин
- Запобігає утворенню відкладень (накипу) на внутрішній поверхні теплообмінника;
- Стримує процеси старіння металів;
- Захищає систему в аварійних ситуаціях взимку (вимкнення світла/оливу тощо);
- Забезпечує роботу вузлів і обладнання, що працює в умовах холодного середовища або клімату в -600С;
- Придатний до промислових умов застосування, особливо безпечний для виробництв молочної, пивної, м'ясної, сільськогосподарської та переробної промисловостей, харчових продуктів.
За бажанням, споживач може самостійно регулювати потрібний рівень захисту від замерзання, змішувати з іншими теплоносіями на його основі. Однак рекомендуємо отримати додаткову безплатну технічну консультацію для підбору продукту, з огляду на умови вашого проєкту або сфери застосування.
Технологія виробництва базується на співпраці та рекомендаціях від німецьких фахівців теплотехнічної галузі та гарантує високу якість кінцевої продукції.
ECONORD — розроблений з урахуванням особливостей режиму роботи різного типу обладнання та спроєктований на високий рівень своєї гнучкості, практично для будь-яких умов експлуатації в діапазоні температур від -500З до + 1800С:
- Побутові автономні системи опалення (котли будь-якого типу);
- Промислові системи опалення;
- Системи опалення з контурами «тепла підлога», «підігрів вуличної плитки»;
- Теплові насоси;
- Геліосистем і сонячні колектори (технології Solar);
- Чилери з повітряним/водяним охолодженням;
- Чилери для монтажу на закритому або відкритому приміщенні;
- Промислові системи генерації холоду (морозильні камери/лінії розливу та фасування/холодна складська логістика);
- Сухі охолоджувачі (Dry Coolers);
- Комбіновані системи тощо.
УВАГА! Продукт сумісний для систем із температурою експлуатації вище + 170°С (наприклад, сонячні колектори тощо). Радимо фахівцям брати дані Паспорта у своїх розрахунках під час проєктування.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Бішофіт |
Країна виробник | Україна |
Вага | 10 кг |
Вид рідини | Готова рідина |
Об`єм | 10 л |
Колір | Рожевий |
- Ціна: 2 323 ₴/каністра