Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Офіційна збільшена гарантія від виробника - 2 роки (або 3000 мотогодин, в залежності від того, що наступить першим). Збільшена гарантія розповсюджується за умови проходження платного ТО в авторизованому сервісному центрі через 1 рік з моменту покупки (або через 1500 мотогодин). Повернення/обмін протягом 14 днів.
ФІРМОВІ ДВИГУНИ
Двигуни для дизельних генераторів, так само як і для бензинових, виробляються за ліцензією DIMAX Int. GmbH та маркуються власним клеймом з логотипом. У всіх моделях запас потужності двигуна по відношенню до альтернатора дозволяє видавати заявлену напругу та підтримувати його стабільність у повному діапазоні напруг. Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються та досліджуються на рахунок виявлення несправностей. Кожен двигун та кожен генератор мають індивідуальний серійний номер, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни відповідають усім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO-V .
Super silent
Super Silent генератори (з максимальною потужністю для одноциліндрового двигуна) мають вдосконалену систему шумозаглушення завдяки подвійному глушнику, що забезпечує мінімальний рівень шуму Lpa (7м) 64 дБ навіть за максимальних навантажень. Завдяки двокамерній конструкції корпусу, ці моделі мають покращений розподіл тепла всередині, що значно подовжує термін їхньої служби.
МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ АВР
Генератор має можливість підключення системи АВР (автоматичного введення резерву). Вихід АВР має універсальний 6-піновий роз’єм, який не обмежує вибір системи автоматичного введення резерву.
ЗБІЛЬШЕНИЙ МОТОРЕСУРС ДВИГУНІВ
Дизельні генератори Könner & Söhnen ® серії «HEAVY DUTY» мають збільшений моторесурс - тож мають більш тривалий термін служби, можуть працювати більшу кількість годин без перерви. Ресурс двигунів досягає 3000 мотогодин, що підтверджується багатогодинними багаторівневими тестами та гарантією. Але звісно двигуни показують такі високі показники при правильній експлуатації та проходженні планового технічного обслуговування.
ЗБІЛЬШЕНА ГАРАНТІЯ
На дизельні генератори серії «HEAVY DUTY» розповсюджується збільшена гарантія — 2 роки або 3000 мотогодин (залежно від того який факт наступить першим) за умови правильної експлуатації та проходженню планового технічного обслуговування.
ТРАНСПОРТУВАЛЬНІ КОЛЕСА
Кожух генератора обладнаний транспортувальним комплектом з 4-х колес для зручного пересування агрегата.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Напруга, B | 230 |
| Макс./ном. потужність (230 В), кВт | 8/7.5 |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Частота, Гц | 50** |
| Максимальний струм, А | 34.78 |
| Розетки | 1 x Schuko 230 V, 1 x CEE 230 V 32 A |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 13.2 |
| Led дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 64/89 |
| Вихід 12В, А | 12/8.3 |
| Модель двигуна | KS 690HD |
| Потужність двигуна, к.с./кВт | 15.0/11.03 |
| Передстартовий підігрів | + |
| Ємність паливного баку, л | 25 |
| Ємність масляного картера, л | 2.2 |
| Об’єм двигуна, см3 | 668 |
| Регулятор напруги | Інтелектуальна система AVR |
| Тип запуску | Електричний |
| Ємність акумулятора, А·год | 36 |
| Вихід ATS | + |
| Клас захисту | IP23M |
| Габарити нетто, мм | 1100×600×750 |
| Габарити брутто, мм | 1150×650×850 |
| Вага нетто, кг | 216 |
| Вага брутто, кг | 230.0 |
| SKU | KS 11-2DE ATSR |
| Штрихкод | 4260405363155 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Защита от перегрузки | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 8 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 7.5 кВт |
| Номинальная сила тока | 35 А |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Дизельное |
| Время непрерывной работы | 15 час |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 216 кг |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Ємність акумулятора | 30 |
| Ємність масляного картера | 1.65 |
| Ємність паливного баку | 20 |
| Вага брутто | 173 |
| Вага нетто | 163 |
| Вихід 12В | 12/8.3 |
| Вихід ATS | + |
| Габарити брутто | 960×570×985 |
| Габарити нетто | 900×545×905 |
| Класс защиты | IP23M |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 (230В)/0.8 (400В) |
| Макс./ном. потужність (230 В) | 5.5/5.0 |
| Макс./ном. потужність (400 В) | 6.5/6.0 |
| Модель двигуна | KS 480HD-V |
| Мощность двигателя | 14.0/10.3 |
| Объем двигателя | 456 |
| Предпусковой подогрев | + |
| Регулятор напруги | Інтелектуальна система AVR |
| Розетки | 1×16А (400V)/1×32А (230V) |
| Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa | 69/94 |
| Сила струму макс. | 23.91/11.74 |
| Тип двигателя | дизельний 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Електро |
| Час роботи при навантаженні 50% | 12.5 |
| Частота | 50 |
- Цена: 89 999 ₴






