Інверторний генератор KS 4500iG Könner & Söhnen (Німеччина)
Ключові переваги
ПРАВИЛЬНА СИНУСОЇДА
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
НАДІЙНИЙ ДВИГУН
Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі EURO V.
Двопаливний інверторний генератор KS 4500iG (4,2 кВт на бензині, 3,8 кВт на газі) забезпечує стабільне електроживлення для медичного обладнання, лабораторних приладів, серверів, систем збереження даних та ін.
Інверторна технологія гарантує чисту синусоїду — безпечно для чутливої електроніки. Працює на бензині й газі (LPG), знижуючи витрати й викиди.
У комплекті — шланг 1,5 м та редуктор. Оснащений надійним двигуном K&S (EURO V), LED-дисплеєм, розетками 16А, 12В, USB QC 3.0, Type-C.
Має економний режим, компактний та зручний у транспортуванні — ідеальний для кемпінгу, риболовлі, походів та резервного живлення в екстрених ситуаціях.
ВИСОКОЯКІСНИЙ АЛЬТЕРНАТОР
У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
Компактні розміри та мала вага
Компактні розміри та мала вага інверторних генераторів роблять їх зручними у використанні та зберіганні. Завдяки легкому переміщенню поле застосування цих пристроїв значно розширюється і робить їх незамінними помічниками під час відпочинку на природі, кемпінгу, на риболовлі і в поході.
Опорні ніжки
Оснащений опорними ніжками для кращої стійкості під час роботи.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Напруга, B 230
Максимальна потужність, кВт 4.5**
Номінальна потужність, кВт 4.2**
Коефіцієнт потужності, cosφ 1
Частота, Гц 50
Максимальний струм, А 19.6
Розетки 2×Schuko 230V
Тип запуску ручний
Ємність паливного баку, л 13
Час роботи при навантаженні 50%, год*** 9.18
Led дисплей лічильник мотогодин, частота, вольтаж
Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ 72/97
Вихід 12В, А 12V/8.3A
USB-виходи USB QC 3.0 + Type-C
Модель двигуна KS 240i
Об’єм двигуна, см3 223
Тип двигуна 4-тактний газовий/бензиновий
Потужність двигуна, к.с. 6.1
Ємність масляного картера, л 0.6
Обмотка альтернатора Мідь
Комплектація Генератор, Упаковка, Інструкція, ключ свічковий, викрутка РН2 6,0 мм, Чохол для аксесуарів , Газовий шланг довжиною 1,5 м, Редуктор
Габарити нетто, мм 455×440×480
Габарити брутто, мм 480×460×525
Вага нетто, кг 33.5
Вага брутто, кг 37.0
SKU KS 4500iG
Штрихкод 4260405368310
**При роботі на газу потужність генератора зменшується на 10%.
***Витрата палива залежить від безлічі факторів, таких як навантаження, якість палива, пора року, висота над рівнем моря, технічний стан генератора.
УВАГА! Товар продається без моторної оливи та бензину. Перед першим запуском необхідно додати моторну оливу для бензинових чотиритактних двигунів. Ми рекомендуємо оливу 10W-30 або 10W-40. Перед кожним запуском перевіряйте рівень оливи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 4.5 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 4.2 кВт |
| Номинальная сила тока | 19.6 А |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Пиковая мощность | 4500 Вт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Инверторный |
| Тип топлива | Газ/Бензин |
| Время непрерывной работы | 9 час |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 33.5 кг |
| Высота | 450 мм |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | KS 240i |
| Объем двигателя | 223 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 13 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Ємність масляного картера | 0.6 |
| Ємність паливного баку | 7 |
| Вихід 12В | 12В/8.3А |
| Класс защиты | IP23M |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Модель двигуна | KS 240i |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Розетки | 2 x Schuko 230 V |
| Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa | 71/96 |
| Сила струму макс. | 19.5 |
| Тип двигателя | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Ручной |
| Частота | 50 |
- Цена: 28 999 ₴











