-4%Лічильник газу мембранний UG G10 1 1/2" Apator Metrix S.A.,(Польща)
- В наличии
- Оптом и в розницу
13 500 ₴
12 960 ₴
Показать оптовые цены- +380 (67) 523-50-33
Лічильник газу UG G10 діафрагмовий побутовий повірка 2025р
Мембранний лічильник газу UG G10 для вимірювання об'єму спожитого газу у житлово-комунальній та комерційній сферах.
Виробник: Apator Metrix S.A., Польща.
Мембранний лічильник газу UG G10 призначений для вимірювання об'єму спожитого природного газу згідно ГОСТ 5542-87 (або газоподібних пропану, бутану, чи їх сумішей), у житлово-комунальній та комерційній сферах.
Лічильник відповідає вимогам Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки (постанова Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. №163) ДСТУ ЕN 1359:2012 «Лічильники газу мембранні. Загальні технічні умови» (EN 1359:1998/А1:2016, IDT).
Міжповірочний інтервал: 8 років.
Температура робочого (навколишнього) середовища: −25÷+55 (−25÷+55) °С.
| Характеристика | UG | |||
| G10 | G16 | G25 | ||
| Номінальна витрата, м3/год |
10 | 16 | 25 | |
| Максимальна витрата, м3/год |
16 | 25 | 40 | |
| Мінімальна витрата, м3/год |
0,1 | 0,16 | 0,25 | |
| Циклічний об'єм, дм3 | 5,6 | 11,2 | ||
| Середня втрата тиску, Па | ≤300 | |||
| Максимальний робочий тиск, кПа | 50 | |||
| Межі допустимої відносної похибки: в діапазоні ≤Q≤0.1/в діапазоні ≤Q≤, (%) | ±3.0/±1.5 | |||
| Місткість відлікового пристрою | 99999.999 | |||
| Ціна поділки найменшого розряду | 2 | |||
| Нарізь приєднувальних штуцерів ГОСТ 6357, дюйм | G1 ¼, G2, G2 ½ | |||
| Маса, кг | ≤6,8 | ≤12,0 | ||
| Міжосьова відстань між приєднувальними штуцерами, мм | 250/280 | 280/335 | ||
Увага! Продукція постійно вдосконалюється. Технічні характеристики є довідковими та можуть бути змінені виробником без попереднього сповіщення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apator Powogaz |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 6 кг |
| Вид газа | Природный |
| Вид счетчика | Мембранный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный расход, Qmax | 16 куб. м/час |
| Минимальный расход, Qmin | 0.1 куб. м/час |
| Номинальный расход, Qn | 10 куб. м/час |
| Область применения счетчика | Бытовой |
| Присоединительный размер | 1 1/2" |
| Способ монтажа | Вертикальный |
| Состояние | Новое |
| Тип присоединения | Муфтовое |
| Условный проход | 32 мм |
- Цена: 12 960 ₴


