Корзина

Зараз компанія не може швидко обробити замовлення та повідомлення, оскільки по її графіку роботи зараз неробочий час. Ваша заявка будет оброблена завтра зранку. Мирного вечора!

Счётчики,котли,насосы,бойлеры,фильтры
+380 (50) 845-85-12
+380 (67) 523-50-33
Корзина
РекомендуюКотел електричний Tenko Cтандарт Digital 4.5кВт 230В, фото 1
влево
  • Котел електричний Tenko Cтандарт Digital 4.5кВт 230В, фото 2
  • Котел електричний Tenko Cтандарт Digital 4.5кВт 230В, фото 3
вправо

Котел електричний Tenko Cтандарт Digital 4.5кВт 230В

  • В наличии
  • Оптом и в розницу

14 900 ₴

Показать оптовые цены
+380 (50) 845-85-12
  • +380 (67) 523-50-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики

Електричні котли серії "Standart Digital" 4.5 кВт– являють собою високотехнологічне і надійне рішення для опалення Вашого будинку. Це обладнання використовується для опалення приміщень площею до 60 кв.м. або в якості допоміжного пристрою в існуючій системі опалення.

Моделі даної серії відрізняються високою ефективністю і надійністю, випускаються потужністю від 3 до 15 кВт, а підключення можливо в мережу 230В і 400В (від 10,5 квт - тільки 400).

Електричні котли “Standart Digital” розроблені як альтернатива серії котлів Стандарт, і на відміну від попередників мають цифрове управління, що дозволяє більш точно налаштувати роботу котла. Крім того котли Standart Digital  оснащені можливістю управління часом включення/вимикання вбудованого  насоса до і після включення ТЕНів, а також  двома датчиками температури (теплоносія і повітря в приміщенні).  При цьому ви за допомогою дисплея можете вибирати режим роботи котла - по температурі теплоносія або по температурі повітря, що буде відображатися за допомогою зручних світлових індикаторів.

Дана серія оснащена якісною (виробництво - Італія) Гідрогрупою безпеки, а саме: автоматичним відводом повітря, цифровим датчиком тиску, запобіжним клапаном.

Котли  Standart Digital мають додатковий електрозахист - дублюючий модульний  контактор, при цьому основними коммутуючими пристроями є високонадійні малошумні механічні реле (котли до 6 квт на 230В) або модульні контактори.  Котли цієї серії можна експлуатувати тільки в системі опалення закритого типу з тиском не менше 1 бар .

Представлена лінійка відрізняється широким функціоналом і простотою експлуатації. Корпус котла зроблений з високоякісної сталі і підданий антикорозійній обробці. Для додання йому додаткових захисних властивостей і елегантного зовнішнього вигляду застосовується порошкове технологія фарбування.

 

 Технічні характеристики:

Номінальна напруга, В                                       230
Номінальна комутаційна потужність, кВт          4,5
Частота струму мережі, Гц                                  50
Максимальний тиск в системі, Бар                      3
Регулювання температури цифрове   20 ° C - 75 ° C - по воді, 10 ° С - 40 ° С - по повітрю
Тип нагрівача                                             Блок з 3-х ТЕНів
ККД, %                                                                    99
Приєднувальні патрубки, дюйм          Ø 3/4 (різьба зовнішня)
Ємність теплообмінника (не менше), дм3          1,8
Габаритні розміри (не менше), мм, ВхШхГ    623х262х175
Маса, кг, не більше                                                15
Ступінчасте регулювання потужності                    є
Робота у відкритій системі                         Не підтримується
Мінімальний тиск в системі, Бар                            0,8
Основные
ПроизводительTenko
Страна производительУкраина
Мощность номинальная4.5 кВт
ТеплоносительВода
Вид топливаЭлектричество
Назначение котлаОдноконтурный
Способ установкиНастенный
ТЭНовый нагревательДа
Количество ТЭНов3 шт
Материал теплообменникаСталь
Объем воды в котле1.8 л
ЦветЧерный
Вес15 кг
Гарантийный срок24 мес
СостояниеНовое
ПодводкаНижняя
Отопление
Минимальное рабочее давление системы отопления0.8 бар
Максимальное рабочее давление системы отопления3 бар
Электрические параметры
Напряжение сети220~240 В
Частота50 Гц
Дополнительные характеристики
Циркуляционный насосДа
ДисплейДа
Защита от замерзанияДа
Режим "теплый пол"Да
Бесшумная коммутацияДа
Возможность подключения комнатного термостата-программатораДа
Информация для заказа
  • Цена: 14 900 ₴
Котел електричний Tenko Cтандарт Digital 4.5кВт 230ВКотел електричний Tenko Cтандарт Digital 4.5кВт 230В
В наличии
14 900 ₴
+380 (50) 845-85-12
  • +380 (67) 523-50-33