-8%Термостатичний триходовий Termojet 1″ зовн.різьба kvs-2.5 temp – 20-43°C
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: TMV231
3 260 ₴
2 999,20 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 845-85-12
- +380 (67) 523-50-33
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термостатичний триходовий Termojet 1″ зовн.різьба, kvs-2.5, temp – 20-43°C
Термостатичні змішувальні клапани Termojet призначені для регулювання температури шляхом змішування двох потоків води таким чином, що на виході вода має постійну задану температуру.
Внутрішній термоелемент використовується для автоматичного регулювання співвідношення подачі гарячої та холодної води. Клапани широко використовуються в побутових системах гарячого водопостачання та системах теплої підлоги і опалення. Завдяки контролю температури в режимі реального часу, клапани забезпечують комфорт і безпеку та запобігають ошпарюванню користувачів або пошкодженню труб теплої підлоги та покриття підлоги через високі температури води.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Тип/модель | Termojet TMV |
| Діапазон регулювання | від 20 до 45 °C |
| Максимальна температура | 90 °C (110 °С короткочасно) |
| Kvs | 1.6 і 2.5 м3/год |
| Комплектація | 1. Термостатичний клапан з певним темп. діапазоном (1 шт) |
| Макс. статичний тиск | 10 бар |
| Номінальний тиск | PN 10 |
| Перепад тиску | <3 бар |
| Точність контролю температури | ±2 °C |
| З’єднання | G 1’’ (зовнішня різьба) |
| Концентрація гліколю | <50% |
| Мін. витр. води для правильної регуляції | 6 л/хв |
| Корпус | Латунь CW617N |
| Пружина | Нержавіюча сталь 304 |
| Термоелемент | Мідь |
| Внутрішня вставка | Нейлон |
| Ущільнювачі | EPDM |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Termojet |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр резьбы второго торца | 1"Н |
| Диаметр резьбы первого торца | 1"Н |
| Максимальная рабочая температура | 95 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Материал корпуса | Латунь |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Покрытие | Никель |
| Рабочая среда | Этиленгликоль, Вода |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный |
| Тип клапана | Трехходовый клапан |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Условный проход | 20 мм |
| Функциональное назначение клапана | Регулирующий клапан, Смесительный клапан |
| Максимальная температура регулирования | 70 |
| Минимальная температура регулирования | 20 |
| Основные атрибуты | |
| Единица измерения | °С |
- Цена: 2 999,20 ₴

