-9%3-ходовий поворотний змішуючий клапан ARV 382 Vario ProClick DN20, Rp 3/4" Kvs 3,5 - 9 Afriso (Німеччина)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1338220
4 280 ₴
3 894,80 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 845-85-12
- +380 (67) 523-50-33
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
3-ходовий поворотний змішуючий клапан ARV 382 Vario ProClick DN20 Rp 3/4" Kvs 3,5 - 9
3-ходові змішувальні клапани ARV Vario ProClick призначені для встановлення в системах опалення та охолодження. Зазвичай вони встановлюються на подачі або зворотному контурі системи до джерела тепла. Вони змішують потік теплоносія у потрібних пропорціях для отримання необхідної температури. Вони також можуть виступати як перемикаючі клапани між двома частинами системи.
3-ходові поворотні змішувальні клапани ARV Vario ProClick дозволяють вибрати оптимальне значення Kvs для конкретної системи, а надалі змінити його. Правильне значення коефіцієнта Kvs має ключове значення для коректної роботи змішувального клапана.
3-ходові поворотні змішувальні клапани ARV Vario ProClick мають корпус з латуні. Запірний елемент і внутрішні деталі виготовлені з пластику. На кожному клапані можна налаштувати значення Kvs. Для зміни значення Kvs використовуйте спеціальний важіль, розташований у нижній частині клапана. З'єднання на моделях з внутрішнім різьбленням - восьмигранні. Клапани оснащені ручками для ручного регулювання та обмежувачами кута. На двосторонній шкалі з одного боку нанесено градуювання від 0 до 10 і символ "L", а з іншого боку - градуювання від 10 до 0 і символ "R". Це дозволяє клапану працювати у різних монтажних положеннях. Ручка виготовлена з нековзного матеріалу. Для підключення клапанів ARV ProClick до приводів ProClick або контролерів ProClick під ручкою є пластикові елементи. За допомогою цих елементів приводи та контролери ProClick монтуються без використання інструментів.


ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Артикул | 1338220 |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | Vario ProClick |
| Розмір | Дн20 |
| Робоча температура | +5...+110°C |
| Різьбове з'єднання | 3/4" |
| Матеріал | латунь |
| Kvs | Kvs 3,5 - 9 |
| Комплектація | 1. Клапан; 2. Інструкція |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Afriso |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр резьбы второго торца | 1"В |
| Диаметр резьбы первого торца | 1"В |
| Материал корпуса | Латунь |
| Привод | Электрический |
| Рабочая среда | Неагрессивная среда, Вода |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный |
| Тип клапана | Трехходовый клапан |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Условный проход | 25 мм |
| Функциональное назначение клапана | Смесительный клапан, Распределительный клапан |
- Цена: 3 894,80 ₴





