-8%Термостатичний змішувальний клапан Tervix Pro Line TMV G1" діапазон темп. 20-55C Kvs 2,5
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 312232
Отправка с 08 мая 20263 850 ₴
3 542 ₴
Показать оптовые цены- +380 (67) 523-50-33
Термостатичний змішувальний клапан Tervix Pro Line TMV, G1" діапазон температури 20-55 C, Kvs 2,5 арт. 312232
Термостатичні змішувальні клапани Tervix Pro Line TMV призначені для регулювання температури шляхом змішування двох потоків води таким чином, що на виході вода має постійну задану температуру. Внутрішній термоелемент використовується для автоматичного регулювання співвідношення подачі гарячої та холодної води. Клапани широко використовуються в побутових системах гарячого водопостачання та системах теплої підлоги і опалення. Завдяки контролю температури в режимі реального часу, клапани забезпечують комфорт і безпеку та запобігають ошпарюванню користувачів або пошкодженню труб теплої підлоги та покриття підлоги через високі температури води.


| Артикул | 312232 |
| Тип/модель | Tervix Pro Line TMV |
| Діапазон регулювання | від 20 до 55 °C |
| Максимальна температура | 90 °C (110 °С короткочасно) |
| Kvs | 2.5 м3/год |
| Комплектація | 1. Термостатичний клапан з певним темп. діапазоном (1 шт) 2. Інструкція з експлуатації (1 шт) |
| Макс. статичний тиск | 10 бар |
| Номінальний тиск | PN 10 |
| Перепад тиску | <3 бар |
| Точність контролю температури | ±3 °C |
| З’єднання | G 1’’ (зовнішня різьба) |
| Концентрація гліколю | <50% |
| Мін. витр. води для правильної регуляції | 6 л/хв |
| Корпус | Латунь CW614N |
| Пружина | Нержавіюча сталь 304 |
| Термоелемент | Мідь |
| Внутрішня вставка | Нейлон |
| Ущільнювачі | EPDM |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна виробництва | Китай |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная температура регулирования | 70 град. |
| Минимальная температура регулирования | 20 град. |
| Основные атрибуты | |
| Единица измерения | °С |
| Пользовательские характеристики | |
| Строк гарантійного обслуговування, міс | 24 |
- Цена: 3 542 ₴

