-9%Привід електричний 3-точки 230В АС ARM 343 ProClick 120 сек 6Нм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1434310
7 497 ₴
6 822,27 ₴
Показать оптовые цены- +380 (67) 523-50-33
Електричні приводи ARM призначені для управління 3 і 4-ходовими поворотними змішувальними клапанами. Приводом можна управляти в ручному режимі. Кінцевий вимикач може також бути опцією.
Завдяки шкалі на ручці, Ви завжди знаєте в якому положенні знаходиться привід. Світлодіоди на корпусі сигналізують про напрямок, в якому обертається привід. Приводи ARM також мають систему, що захищає пристрій в разі блокування клапана. Вони поставляються з 2х метровим електричним кабелем.
Перемикач дозволяє вибрати між автоматичним і ручним режимом роботи.
Завдяки спеціальному мастилу на шестерінках, привід ARM працює майже безшумно. Це виключає необхідність його установки в звукоізольованих приміщеннях і продовжує термін його служби.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Артикул | 1434310 |
| Клас захисту | II |
| Виробництво | Німеччина |
| Тип/модель | ARM 343 |
| Розмір | 84*102*90 mm |
| Робоча температура | 0...+50 °C |
| Температура зовнішнього середовища | -5...+55 |
| Матеріал | пластик |
| Напруга | 230 |
| Ступінь захисту | IP42 |
| Крутний момент | 6 |
| Комплектація | привід ARM з ручкою і попередньо встановленої шкали "від 0 до 10", додаткова шкала "від 10 до 0" ,монтажний комплект до клапанів |
| Управляючий сигнал | 3-точковий |
| Час повороту на 90 | 120 сек. |
| Допоміжний вимикач | 0÷90°C (250 V AC, 3 A) |
| Номінальне споживання струму (A) | 2,5÷4 VA |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Afriso |
| Страна производитель | Германия |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная температура | 99 град. |
| Максимальное рабочее давление | 8 |
| Назначение комплектующего | Для жидкотопливных котлов, Для твердотопливных котлов, Для теплонакопителей, Для теплых полов, Для электрических котлов |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего | Сервопривод для смесительного клапана |
| Цвет корпуса | Серый |
- Цена: 6 822,27 ₴

