
Тепловий акумулятор (Буферна ємність) 3800л без ізоляції ф 1200мм для систем опалення
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: БЕ1200-3800-0
Отправка с 11 мая 202670 300 ₴
Показать оптовые цены- +380 (67) 523-50-33
Буферна ємність (теплоакумулятор) об'єм 3800 літрів, діаметр дна 1200 мм, не утеплена.
Ємності виготовляються зі сталі завтовшки 3 мм. Мають еліптичні днища, що дуже важливо за великого тиску.
Доставка буферних ємностей здійснюється за рахунок покупця.
Тепловий акумулятор являє собою ємність для води розрахункового об'єму, який можна встановити як у місці розташування топкової, так і в будь-якій іншій частині будинку. Розрахунок буферної ємності твердопаливних котлів нескладний і виконуєьбся з огляду на потужність, потрібну для обігріву будівлі. Так, на 1 кВт потужності опалювальної системи має бути не менш ніж 25-50 л води, що акумулюється. Відповідно цьому підбирається й об'єм ємності.
Переваги теплового акумулятора:
· Комфорт — згоряння палива не призведе до зниження температури в домі, оскільки до радіаторів подається гаряча вода з бака, і Вам не доведеться вставати вночі, щоб додати паливо в котел.
· Безпека — буферні ємності захищають водяну «сорочку» котла від закипання й пошкодження.
· Зручність ― застосування теплоакумулятора як гідрострілки, дає змогу розділити різні гілки системи та використовувати їх незалежно одна від одної, що призведе до економної витрати теплової енергії.
DM-Stella пропонує своїм покупцям різні моделі цього обладнання. Буферні ємності (теплоакумулятори) для твердопаливних котлів за доступною ціною, гарантія якості, консультаційне обслуговування, швидка доставка.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр (без ізоляції) | 1215 мм |
| Висота | 3800 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stella |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная температура в баке | 95 град. |
| Максимальное давление в баке | 4 бар |
| Материал бака-аккумулятора | Углеродистая сталь |
| Объем бака | 3800 л |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 2720 мм |
| Диаметр (без изоляции) | 1200 мм |
- Цена: 70 300 ₴

