
Циркуляційний насос EVOPLUS 110/180 XM
- В наличии
- Код: 60150945
30 450 ₴
+380 (50) 845-85-12
- +380 (67) 523-50-33
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Циркуляційний насос з електронним регулюванням для систем опалення, кондиціонування та ГВС - EVOPLUS 110/180 XM
Кращі застосування:
колективні системи опалення.
Основні конструктивні особливості:
- синхронний електродвигун на постійних магнітах;
- дисплей;
- теплоізоляційний кожух корпусу насосу;
- матеріал робочого колеса - технополімер;
- матеріал ротору – нержавіюча сталь;
- ступінь захисту – IP44.
Переваги використання:
- електронне регулювання;
- три режима роботи:
регуляція пропорційного тиску в залежності від витрати
регуляція постійного тиску
регуляція по гідравлічній кривій характеристики
- функція "нічний режим";
- відображення на дисплеї режимів роботи, параметрів, аварій, журнал аварій;
- безшумний в роботі;
- допустима кількість гликолю до 30%.
Відео:
- огляд лінійки насосів EVOPLUS SMALL
- настроювання та управління
- ефективність використання
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DAB |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 4.5 кг |
| Вид насоса | Для системы отопления |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Максимальный напор | 11.3 м |
| Минимальная температура рабочей жидкости | -10 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пропускная способность | 9.6 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 170 Вт |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Монтажний розмір (мм) | 180 |
| Переключение скоростей | Автоматическое, Ручное |
| Потребляемая мощность (W) | 0.17 |
| Тип присоединения | Муфтовое |
- Цена: 30 450 ₴

