-20%Акумулятор гелевий Hegel 100-12 GEL (12V 100Ah) для UPS / ДБЖ
- В наличии
12 750 ₴
10 200 ₴
- +380 (67) 523-50-33
Акумулятор батарея Hegel 100-12 GEL (12V 100Ah) - це правильна батарея для твоїх пристроїв. Витривалий корпус, довгий термін служби, сучасна конструкція, широкий спектр застосування - це про акб Hegel!
Представлена модель GEL 100-12 має масу переваг, основними серед яких, це достатній ресурс циклів - заряд/розряд, тривалий термін експлуатації і безпеку використання пристрою, завдяки чому гелеві акумулятори користуються високим попитом серед покупців.
Гелева батарея 100ah не схильна до витоку електроліту і не вимагає технічного обслуговування.
Заміна рідини гелем також впливає на відсутність корозії та велику стійкість до екстремальних температур, ударів та вібрації.
Гелева батарея 100Ah призначена для циклічного розряду та зарядки. У системах із сонячними батареями необхідно використовувати регулятори заряду струму.
Основні характеристики:
• Номінальна напруга: 12 В
• Місткість: 100 Ач
• Розміри: 330 x 171 x 220 мм
• Тип батареї: GEL (гелевий)
• Вага: близько 30 кг
• Циклі заряджання: Більше 800 циклів за 50% DOD (глибина розряду)
• Діапазон робочих температур:
- Заряд: від -10°C до 40°C
- Розряд: від -20°C до 50°C
- Зберігання: від -20°C до 40°C
• Саморозряд: менше 5% на місяць при 25°C
• Максимальний розрядний струм: 1000 А (5 секунд)
Призначення:
• джерела безперебійного живлення
• телекомунікації та промобобладнання;
• резервне освітлення
• системи відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах з пожежохоронних автоматизованих комплексів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hegel |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Наработка | 700 циклов заряда |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 100 А |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 30 кг |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 171 мм |
- Цена: 10 200 ₴


