
Насос багатоступеневий RSM 5 Q- 9куб.м/год, Н- 60м 220В Speroni (Італія)
- В наличии
- Оптом и в розницу
13 700 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 845-85-12
- +380 (67) 523-50-33
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис на Насос RSM 5
Насоси RSM-5 багатоступеневі потужністю 1.1 кВт.
Продуктивність насосу 0 - 9 м³/год. Висота подачі даної моделі 60 - 5 метрів. Насос 1~ 230В підключаються до електричної мережі. Використовуються для підняття тиску, миття машин, зрошення невеликого саду і перекачування чистої води загального призначення.
Робочі характеристики
- Максимальний робочий тиск 10 бар
- Температура рідини до 35°C
- Температура навколишнього середовища не більше 40°C
- Максимальна глибина всмоктування 7 м
- Призначений для тривалої роботи
Матеріали
- Вхідний патрубок - чавун
- Супорт двигуна - нержавіюча сталь
- Робочі колеса - норил
- Дифузор - норил
- Кожух насоса - нержавіюча сталь
- Вал електродвигуна - нержавіюча сталь
- Механічне торцеве ущільнення - кераміка / графіт
Характеристики
| Виробник | Speroni |
| Серія | SPERONI RSМ |
| Кількість фаз | однофазний |
| Напруга | 230В |
| Потужність | 1,1 кВт |
| Продуктивність | 0 - 9 м³/год |
| Висота подачі | 60 - 5 метрів |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Всмоктувальний патрубок | 1" |
| Випускний патрубок | 1" |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 185 мм |
| Вага | 14.5 кг |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SPERONI |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальный напор | 60 м |
| Пропускная способность | 9 куб. м/час |
| Потребляемая мощность (W) | 1.1 кВт |
| Мощность | 1.1 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Перекачиваемые среды | Питательная вода, Чистая вода, Техническая вода |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 45 град. |
| Материал рабочего колеса | Пластик |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Тип присоединения | Муфтовое |
| Защита от перегрева | Да |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP54 |
| Вес | 14.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Пользовательские характеристики | |
| Способ монтажа | Горизонтальный |
- Цена: 13 700 ₴

