
Насос циркуляционный SHIMGE XP65-12F-300, фланец, Qmax 500л/мин, 1.3 кВт
- В наличии
- Код: XP65-12F-300
18 733 ₴
+380 (50) 845-85-12
- +380 (67) 523-50-33
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насос серії ХР з "мокрим ротором", призначений для циркуляції теплоносія в різних системах опалення з постійною витратою, системах "тепла" підлога, циркуляції води в системах сонячного нагріву, системах кондиціювання та охолодження. Вал ротора насоса серії ХР виконаний із нержавіючої сталі, а підшипники ковзання із високоякісної кераміки.
Особливості застосування SHIMGE XP 65-12F-300
Циркуляційний насос серії встановлюється в різних системах водопостачання з постійною витратою, систем теплої підлоги. Їх використовують для циркуляції води в системах сонячного нагріву, системах кондиціювання та охолодження. Підходять для застосування в промисловості та побуті.
Характеристики Циркуляційний насос SHIMGE XP 65-12F-300
- Температура теплоносія: +2 ℃ ~ +110 ℃
- Обмотка: мідь
- Вал: нержавіюча сталь
- Макс. температура у приміщенні: +40 ℃
- Макс. тиск: 10 бар
- Клас ізоляції: F
- Вимоги до теплоносія, що перекачується: чистота, відсутність зважених твердих частинок і мінеральних масел, нетоксичність, хімічна нейтральність; допускається перекачування рідин, схожих за своїми властивостями на воду
- Рівень захисту: IP44
- Живлення: 220В/50Гц;
- Монтаж: вал двигуна повинен перебувати у горизонтальному положенні;
- Рівень pH: 6,5 - 8,5.
- Виробник КНР.
- Гарантія: 24 місяці
Графік продуктивності насос SHIMGE XP 65-12F-300

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Shimge |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 12 м |
| Пропускная способность | 30 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Вес | 24 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс защиты | IP44 |
| Монтажний розмір,мм | 300 |
| Максимальна продуктивність, л/хв | 500 |
| Довжина кабеля, м | 1.3 |
| Вал двигуна | кераміка |
| Клас iзоляцiї | F |
| Максимальний натиск, м | 12 |
| Дiаметр напiрного патрубка, дюйм | DN60 |
| Обмотка статора двигуна | мідь |
| Потужність, кВт | 1.3 |
| Дiаметр патрубка перехiдника, дюйм | 2 1/2 |
| Матеріал корпуса | чавун |
| Підключення | фланцеве |
| Робоче колесо | технополімер |
| Рідина, що перекачується | чистий. без абразивосодержащих домішок |
| Макс температура рiдини, що перекачується °C | 110 |
| Макс температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Строк гарантійного обслуговування, міс | 24 |
| Живлення, В | 220 |
- Цена: 18 733 ₴



