
Водонагрівач (бойлер) 100 л Tiki PRIME 100V9 (Сербія)
- В наличии
- Оптом и в розницу
8 699 ₴
Показать оптовые цены- +380 (67) 523-50-33
Вироблено в Європі
Завод Tiki з виробництва водонагрівачів, розташований в Сербії, м. Стара-Пазова. Усі водонагрівачі виробляються в повному виробничому циклі виключно на цьому заводі. Це дозволяє на високому якісному рівні проводити контроль сировини і комплектуючих, необхідних для виробництва, а також готової продукції.
Подвійний антикорозійний захист
Нове покоління електричних водонагрівачів відзначається сучасною надчистою емаллю, а також магнієвим анодом, які забезпечують тривалий строк служби навіть у найскладніших умовах експлуатації, не допускаючи появи шкідливих речовин у воді.
Захист від перегрівання
Функція захисту від перегрівання не допускає підвищення температури понад 90°C. При цьому водонагрівач припиняє роботу та попереджає користувача про те, що температура надто висока через несправність. Це допомагає захистити його від випадкових опіків.
Порівняльна таблиця моделей лінійки Prime

Технічні дані наведено лише в інформативних цілях. Фактичний вигляд приладів може відрізнятися від зображень у контенті. Тiki залишає за собою право вносити зміни в програму. Просимо вибачення за можливі помилки в контенті.
Основні характеристики
Форма баку Циліндрична
Об'єм баку 93,4 л
Реальна ємність, л 93,4 л
Потужність нагрівального елементу 2000 Вт
Тип управління термостатом Механічне
Тип встановлення Вертикально
Підведення труб Знизу
Матеріал бака Сталь
Внутрішнє покриття Емальована сталь
Максимальна температура нагріву 65°C
Час первинного нагріву 3 год 10 хв
Колір виробника Білий
Параметри захисту Магнієвий анод
Так
Габарити і гарантія
Висота (мм) 960 мм
Ширина (мм) 488 мм
Глибина 498 мм
Вага 31 кг
Вага в упаковці, кг 33 кг
Наявність шнура живлення Ні
Наявність вилки Ні
Комплектація
Водонагрівач
Інструкція
Гарантійний талон
Країна виробництва Сербія
Гарантія на електричну частину 1 рік
*
Повна гарантія на бак діє за умови проведення профілактики/обслуговування один раз на рік
Бренд Тiki
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Страна производитель | Сербия |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Рабочее давление | 9 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Подводка | Нижняя |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вес | 32 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Магниевый анод | Да |
| Термометр | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Ширина | 488 мм |
| Глубина | 498 мм |
- Цена: 8 699 ₴


