
Манометр Tervix Pro Line 63 0-6 бар 1/4" аксіальний
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 355612
399 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 845-85-12
- +380 (67) 523-50-33
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
355612 манометр Tervix Pro Line 63 0-6 бар 1/4" аксіальний
Опис:
Манометр монтується у попередньо підготовлене місце з різьбою 1/2’’ або 1/4’’, в залежності від моделі. Подвійна шкала (bar/psi) дозволяє легко зчитувати покази манометра. А різний спосіб підключення дозволяє монтувати манометри в місцях де мало місця.
Застосування:
Манометри можуть використовуватися для виміру тиску в газоподібних та рідких середовищах, які не є високов’язкими або кристалізуються і не впливають на деталі з мідних сплавів: пневматика, системи опалення та кондиціювання повітря, медична інженерія та ін.
Монтаж:
Манометри мають радіальний або аксіальний тип підключення, в залежності від моделі. Манометри під’єднуються в підготовлений отвір з різьбою 1/2’’ або 1/4 ‘‘.
1. Обмотайте штуцер манометру ущільнюючою стрічкою.
2. Змонтуйте манометр у потрібному місці. Різьба на манометрі 1/2’’ або 1/4’’ в залежності від моделі.
Важливо! Закручувати манометр слід за допомогою ключа і тільки за призначене місце під корпусом. Забезпечте герметичне встановлення манометру.
Увага! Забороняється закручувати манометр тримаючи його за корпус - без ключа.
3. Після встановлення манометр зразу готовий до роботи.

Манометр монтується у попередньо підготовлене місце з різьбою 1/2’’ або 1/4’’, в залежності від моделі. Подвійна шкала (bar/psi) дозволяє легко зчитувати покази манометра. А різний спосіб підключення дозволяє монтувати манометри в місцях де мало місця.
Застосування:
Манометри можуть використовуватися для виміру тиску в газоподібних та рідких середовищах, які не є високов’язкими або кристалізуються і не впливають на деталі з мідних сплавів: пневматика, системи опалення та кондиціювання повітря, медична інженерія та ін.
Монтаж:
Манометри мають радіальний або аксіальний тип підключення, в залежності від моделі. Манометри під’єднуються в підготовлений отвір з різьбою 1/2’’ або 1/4 ‘‘.
1. Обмотайте штуцер манометру ущільнюючою стрічкою.
2. Змонтуйте манометр у потрібному місці. Різьба на манометрі 1/2’’ або 1/4’’ в залежності від моделі.
Важливо! Закручувати манометр слід за допомогою ключа і тільки за призначене місце під корпусом. Забезпечте герметичне встановлення манометру.
Увага! Забороняється закручувати манометр тримаючи його за корпус - без ключа.
3. Після встановлення манометр зразу готовий до роботи.

| Артикул | 355612 |
| Тип/модель | Tervix Pro Line |
| Робоча температура | -20°C ...+60°C |
| Різьбове з'єднання | 1/4" |
| Матеріал | латунь (шток з різьбою), алюміній (стрілка та циферблат), сталь (корпус), пластик (захисне скло), мідний сплав (вимірювальна комірка) |
| Середовище застосування | газоподібні та рідкі середовища |
| Бренд | Tervix (Німеччина) |
| Діапазон виміру | 0-6 бар |
| Розмір корпусу | 63 мм |
| Тип підключення | аксіальне |
| Гарантія | 24 міс. |
| Клас точності | 1,6 (EN 837-1) |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cewal |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Манометр | Измерительный прибор |
- Цена: 399 ₴

