Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців. Повернення/обмін протягом 14 днів.
Розподільчий щит KS DB11-P07В є низьковольтним комплектним пристроєм, який призначений для підключення різноманітних споживачів з напругою 230В/400В і струмом до 32А включно. Розподільчий щит підходить для будівельних майданчиків, будинків, гаражів, господарських будівель тощо. Приєднання споживачів електрики допускається здійснювати як усередині, так і зовні будівель.
Корпус розподільчого щита виготовлений із міцного АБС пластику і відрізняються надійною якістю. Конструкція корпусу щитка має прозору кришку і розрахована на начіпну установку на стіну. Комфортний у використанні, легко монтується.
Ми впевнені в якості та безпеці продукції, переконайтесь в цьому і ви.
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ ВСЕРЕДИНІ І НА ВУЛИЦІ
ЗАХИСТ ВІД БРИЗОК
КОРПУС ІЗ ABS ПЛАСТИКУ
РОЗПОДІЛЬЧИЙ ЩИТ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ НАСТІННОГО МОНТАЖУ
АВТОМАТИКА ЗАХИСТУ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Автомат захисту | 7x16 A 1P B |
| Вага нетто | ≤ 2.8 |
| Габарити брутто | 255х365х165 |
| Габарити нетто | 245х355х155 |
| Класс защиты | IP54 |
| Клеммная колодка | 400В 32A, 5x6 мм2 M32 |
| Материал корпуса | ABS |
| Механічна стійкість корпусу | IK10 |
| Мощность | 22 |
| Номінальний вихідний струм | 32 |
| Рабочая температура | від -25°С до +40°С |
| Розетки | 7 x Schuko 230 V |
| Тип системи заземлення | TN-C-S |
| Штрихкод | 4260405366545 |
- Цена: 5 249 ₴











