Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців. Повернення/обмін протягом 14 днів.
Розподільчий щит KS DB11-P24В є низьковольтним комплектним пристроєм, який призначений для підключення різноманітних споживачів з напругою 400В і струмом до 32А включно. Розподільчий щит підходить для будівельних майданчиків, будинків, гаражів, господарських будівель тощо. Приєднання споживачів електрики допускається здійснювати як усередині, так і зовні будівель.
Корпус розподільчого щита виготовлений із міцного АБС пластику і відрізняються надійною якістю. Конструкція корпусу щитка має прозору кришку і розрахована на начіпну установку на стіну. Комфортний у використанні, легко монтується.
Ми впевнені в якості та безпеці продукції, переконайтесь в цьому і ви.
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ ВСЕРЕДИНІ І НА ВУЛИЦІ
ЗАХИСТ ВІД БРИЗОК
КОРПУС ІЗ ABS ПЛАСТИКУ
РОЗПОДІЛЬЧИЙ ЩИТ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ НАСТІННОГО МОНТАЖУ
АВТОМАТИКА ЗАХИСТУ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Страна производитель | Германия |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальный ток | 32 А |
| Номинальное напряжение главной цепи | 400 В |
| Номинальный ток | 32 А |
| Расположение | Вертикальное |
| Степень защиты IP | 54 |
| Тип монтажа | Навесной |
| Тип оборудования | Щит |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Тип щита | Распределительный |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Автомат захисту | 1x16 A 3P C, 1x32 A 3P C, 4x16 A 1P B |
| Вага нетто | ≤ 3.4 |
| Габарити брутто | 255х365х165 |
| Габарити нетто | 245х355х155 |
| Класс защиты | IP54 |
| Клеммная колодка | 400В 32A, 5x6 мм2 M32 |
| Материал корпуса | ABS |
| Механічна стійкість корпусу | IK10 |
| Мощность | 22 |
| Напряжение | 400 В |
| Номінальний вихідний струм | 32 |
| Рабочая температура | від -25°С до +40°С |
| Розетки | 1 x CEE 400 V 16 A, 1 x CEE 400 V 32 A, 4 x Schuko 230 V |
| Тип системи заземлення | TN-C-S |
| Штрихкод | 4260405366477 |
- Цена: 6 699 ₴











