-10%Циркуляційний насос Wilo Para 25/6-43/SC 130мм 1 1/2" з частотним регулюванням
- В наличии
- Оптом и в розницу
8 400 ₴
7 560 ₴
Показать оптовые цены- +380 (67) 523-50-33
Високоефективний циркуляційний насос для систем нагріву води та опалення з вбудованим регулятором перепаду тиску. Спосіб регулювання і напору (перепад тиску) можна регулювати. Перепад тиску регулюється за рахунок зміни частоти обертання насоса.
Високоефективні циркуляційні насоси серії Wilo-Para призначені виключно для перекачування рідин в системах нагрівання води та опалення.
Допустимі перекачувані рідини:
• вода для систем опалення згідно до VDI 2035 (CH: SWKI BT 102-01);
• водогліколева суміші * з часткою гліколю до 50%.
*В'язкість гліколю більше, ніж в'язкість води. При додаванні гліколю необхідно коригувати робочі характеристики насоса в залежності від співвідношення складових частин.
Переваги Циркуляційний насос Wilo Para 25-130/6-43/SC-9 WUA котлова серія
- Висока ефективність.
- Низький рівень шуму.
- Довговічність.
- Простота обслуговування.
Технічні характеристики Циркуляційний насос Wilo Para 25-130/6-43/SC-9 WUA котлова серія
| Напруга | 1 ~ 230 В +10 %/–15 %, 50/60 Гц |
| Клас захисту | IPX4D |
| Температура перекачуваних рідин при макс. температурі довкілля | –20 °C…+95 °C (опалення/GT) –10 °C…+110 °C (ST) |
| Температура навколишнього середовища | від 0 °C до +70 °C |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар (1000 кПа) |
| Мінімальний тиск на вході при +95 °C / +110 °C | 0,5 бар/1,0 бар (50 кПа/100 кПа) |
| Монтажна довжина | 130 мм |

-
Корпус насоса з різьбовими з'єднаннями Електродвигун з мокрим ротором Отвори для зливу конденсату (4 шт. по колу)
-
Гвинти корпусу
-
Модуль регулювання
-
Фірмова табличка
-
Кнопка керування для налаштування насоса
-
Світлодіод стану обладнання/світлодіод сигналізації несправності
-
Індикація вибраного способу регулювання Індикація вибраної характеристики (I, II, III)
-
Підключення сигнального кабелю PWM або LIN
-
Підключення до мережі: 3-полюсне штекерне з'єднання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wilo |
| Вес | 2.3 кг |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрева | Да |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Количество скоростей | 3 шт |
| Максимальный напор | 6 м |
| Материал корпуса | Чугун |
| Материал корпуса насоса | Алюминий |
| Материал рабочего колеса | Пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Перекачиваемые среды | Питательная вода, Техническая вода, Чистая вода |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Пропускная способность | 3.5 куб. м/час |
| Потребляемая мощность (W) | 43 кВт |
| Тип присоединения | Муфтовое |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Частота тока | 50 Гц |
| Основные атрибуты | |
| Вид насоса | Для системы отопления |
| Потребляемая мощность | 50 |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 |
| Пользовательские характеристики | |
| Повышение давления | Нет |
- Цена: 7 560 ₴


