-15%Термостат з WiFi управлінням Tervix Pro Line для газового/електричного котла чорний
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 114331
3 899 ₴
3 314,15 ₴
Показать оптовые цены- +380 (67) 523-50-33
Важливо! Термостат підтримує режим нагрів / охолодження, а також має вбудований датчик відносної вологості.
Інтелектуальний регулятор температури з кольоровим дисплеєм та функцією тижневого програмування, дозволяє встановити чотири періоди часу та відповідно чотири значення температури на один день (робочі дні + субота + неділя). Також можна вибрати ручне управління або режим автоматичного управління (згідно заданих налаштувань).
Завдяки наявності функції управління через WiFi, термостат легко програмувати, керувати та віддалено контролювати з будь-якого місця, де є інтернет.
Оскільки термостат обладнаний клемою без напруги (сухий контакт 16А) та підтримує функцію нагріву/охолодження, то він може використовуватися для управління електричним опалювальним обладнанням (тепла підлога), для управління системою водяного опалення (управління електричним приводом), для управління газовим котлом, для управління електричним котлом/бойлером, для управління системами охолодження та ін.
Tervix Pro Line WiFi Thermostat не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток APP Tuya Smart, Smart Life та мультимовним додатком APP Tervix.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Основні переваги:
- Для розумного будинку
- Керування голосом Google, Alexa
- Працює по протоколу WiFi
- Кольоровий LED дисплей з підсвіткою.
- Сучасний дизайн
- Додаток Tervix / Tuya / Smart Life
- Створення Smart Scene
- Управління за допомогою смартфона з будь-якої точки світу, де є інтернет
- Одночасне управління групою термостатів
- Захист від замерзання і перегріву
- Управління через внутрішній та зовнішній датчики температури повітря
- Вбудований датчик відносної вологості
- Програмування на 7 періодів часу і 4 часових відрізків в день
- Гарантія - 2 роки
- Детальна інструкція українською мовою

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Артикул | 114331 |
| Тип/модель | Pro Line |
| Діапазон регулювання | +5...+45°С |
| Температура зовнішнього середовища | -5...+50 °С |
| Матеріал | PC + ABS (вогнестійкий) |
| Напруга | 230 В, 50-60 Гц |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Точність регулювання | ± 0,5°С |
| Комплектація | 1. Термостат - 1 шт; 2. Інструкція - 1шт; 3. Болти для кріплення - 2 шт |
| Бренд | Tervix (Німеччина) |
| Тип | термостат з WiFi управлінням |
| Безпровідний стандарт | WiFi (2.4 ГГц) |
| Навантаження | 16А / 230В |
| Вихід | «сухий» контакт (без напруги), NO+NC+COM |
| Діапазон обмеження температури нагріву: | +20...+60°С |
| Волог. навколишнього середовища | 5-95%RH |
| Діапазон програмованої температури: | -5..+ 45°C |
| Споживча потужність | < 1 Вт |
| Відхилення по часі | < 1% |
| Спосіб монтажу | підрозеточна коробка Ø 60 мм |
| Колір корпусу | чорний |
| Програмний інтерфейс | Tervix / Tuya Smart / Smart Life |
| Голосове управління | Google, Alexa |
| Температурний датчик | NTC, 10 кОм |
| Розміри монтажної коробки: | 86х86 мм (квадратна) або Ø 60 мм |
| Розмір клем | 2х1,5 мм2 або 1х2,5мм2 |
| Режими | нагрів, охолодження, «тепла підлога завжди» |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 0.1 кг |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Голосовое управление | Да |
| Дисплей | Да |
| Цвет | Белый |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 45 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Радиаторы, Электрические котлы, Теплый пол |
| Поддержание сервисов | Tuya Smart, Amazon Alexa |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Управление | Удаленный доступ |
- Цена: 3 314,15 ₴

