Новинка

Система на 10 кВтг (потуж. 12кВт) Гібридний інвертор 12кВт 3 фази Tervix Pro Line S1 шт + АКБ LiFePO 2шт
- Нет в наличии
- Код: 698510
165 050 ₴
+380 (50) 845-85-12
- +380 (67) 523-50-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
698510 Система на 10 кВтг (потужність 12кВт) 611420 Гібридний інвертор 12кВт, 3 фази, Tervix Pro Line S1 шт + 621041 Акумуляторна батарея LiFePO 2шт.
Система автономного живлення Tervix (10 кВтг) це гібридний інвертор з інтегрованим сонячним контролером заряду MPPT, що працює у парі з високоякісними акумуляторами LiFePO4 51,2В 200Аг.
Ви отримуєте автоматичну систему безперебійного живлення, яка автоматично вмикається, вимикається, перемикається та заряджається. Також, до системи Tervix можна підключити генератор та сонячні панелі. Що забезпечить ще більшу автономність вашій системі резервного живлення.
Система автономного живлення Tervix Pro Line 10 кВтг, складається з наступних елементів:
1. Гібридний інвертор 12 кВт, фази, Tervix Pro Line S- 1 шт
Як працює система Tervix.
Приклад 1.
В якості прикладу візьмемо наступну систему - загальна електромережа + Tervix (10,2 кВтг) + сонячні панелі + генератор.
Робота від електромережі - живлення всього обладнання відбувається стандартно – як передбачено (зроблено) у вас в квартирі, будинку, чи в офісі. Також йде зарядка акумулятора через інвертор. Коли акумулятор повністю заряджений, система Tervix переходить в режим очікування.
Напруга в електромережі відсутня – автоматично перемикається живлення на систему Tervix. Перемикання відбувається швидко, тому обладнання не встигає відреагувати на зміну джерела живлення.
Робота від акумулятора – при достатній розрядці, інвертор перемикається на роботу від сонячних панелей. Якщо живлення від сонячних панелей недостатнє та рівень розрядки акумулятора близький до повної розрядки, йде автоматичне перемикання на живлення від генератора. Генератор запускається автоматично через сухий контакт інвертора.
Робота від генератора – далі живлення всього обладнання відбувається від генератора. Також йде зарядка акумулятора. Генератор буде працювати поки не з’явиться напруга в електромережі, або повністю не зарядиться акумулятор.
Відновлення напруги в електромережі - йде автоматичне перемикання на роботу від електромережі, живлення всього обладнання відбувається стандартно, а акумулятор тим часом заряджається. Генератор автоматично вимкнеться після повної зарядки акумулятора або по власній автоматиці.
* Генератор має підтримувати управління по сухому контакту та мати функцію автоматичного запуску.
** Автоматика для генератора налаштовується окремо, під поточні задачі.

Приклад 2.
В якості прикладу візьмемо наступну систему - загальна електромережа + Tervix BANKA Pro Line (10 кВтг).
Робота від електромережі - живлення всього обладнання відбувається стандартно – як передбачено (зроблено) у вас в квартирі, будинку, чи в офісі. Також йде зарядка акумулятора через інвертор. Коли акумулятор повністю заряджений, система Tervix BANKA переходить в режим очікування.
Напруга в електромережі відсутня – автоматично перемикається живлення на систему Tervix BANKA. Перемикання відбувається швидко, тому обладнання не встигає відреагувати на зміну джерела живлення.
Відновлення напруги в електромережі - йде автоматичне перемикання на роботу від електромережі, живлення всього обладнання відбувається стандартно, а акумулятор тим часом заряджається.
Ви отримуєте автоматичну систему безперебійного живлення, яка автоматично вмикається, вимикається, перемикається та заряджається. Також, до системи Tervix можна підключити генератор та сонячні панелі. Що забезпечить ще більшу автономність вашій системі резервного живлення.
Система автономного живлення Tervix Pro Line 10 кВтг, складається з наступних елементів:
1. Гібридний інвертор 12 кВт, фази, Tervix Pro Line S- 1 шт
- Перетворює постійний струм з акумуляторів в змінний 220 В.
- Видає на виході «чисту» синусоїду.
- Заряджає акумулятори від мережі, генератора чи сонячних панелей.
- Забезпечує функцію резервного живлення (Back-Up).
- Королює безпеку та експлуатаційні характеристики (BMS).
- Накопичує заряд.
- Віддає розряд.
- Контролює безпеку, рівень заряду / розряду та інші характеристики (BMS).
Як працює система Tervix.
Приклад 1.
В якості прикладу візьмемо наступну систему - загальна електромережа + Tervix (10,2 кВтг) + сонячні панелі + генератор.
Робота від електромережі - живлення всього обладнання відбувається стандартно – як передбачено (зроблено) у вас в квартирі, будинку, чи в офісі. Також йде зарядка акумулятора через інвертор. Коли акумулятор повністю заряджений, система Tervix переходить в режим очікування.
Напруга в електромережі відсутня – автоматично перемикається живлення на систему Tervix. Перемикання відбувається швидко, тому обладнання не встигає відреагувати на зміну джерела живлення.
Робота від акумулятора – при достатній розрядці, інвертор перемикається на роботу від сонячних панелей. Якщо живлення від сонячних панелей недостатнє та рівень розрядки акумулятора близький до повної розрядки, йде автоматичне перемикання на живлення від генератора. Генератор запускається автоматично через сухий контакт інвертора.
Робота від генератора – далі живлення всього обладнання відбувається від генератора. Також йде зарядка акумулятора. Генератор буде працювати поки не з’явиться напруга в електромережі, або повністю не зарядиться акумулятор.
Відновлення напруги в електромережі - йде автоматичне перемикання на роботу від електромережі, живлення всього обладнання відбувається стандартно, а акумулятор тим часом заряджається. Генератор автоматично вимкнеться після повної зарядки акумулятора або по власній автоматиці.
* Генератор має підтримувати управління по сухому контакту та мати функцію автоматичного запуску.
** Автоматика для генератора налаштовується окремо, під поточні задачі.

Приклад 2.
В якості прикладу візьмемо наступну систему - загальна електромережа + Tervix BANKA Pro Line (10 кВтг).
Робота від електромережі - живлення всього обладнання відбувається стандартно – як передбачено (зроблено) у вас в квартирі, будинку, чи в офісі. Також йде зарядка акумулятора через інвертор. Коли акумулятор повністю заряджений, система Tervix BANKA переходить в режим очікування.
Напруга в електромережі відсутня – автоматично перемикається живлення на систему Tervix BANKA. Перемикання відбувається швидко, тому обладнання не встигає відреагувати на зміну джерела живлення.
Відновлення напруги в електромережі - йде автоматичне перемикання на роботу від електромережі, живлення всього обладнання відбувається стандартно, а акумулятор тим часом заряджається.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Другие функции и особенности | Защита от перегрузки по максимальному току, Самодиагностика, Защита от перенапряжения |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Допустимая пиковая мощность | 12 Вт |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Число фаз питания | 3 |
| Максимальная мощность | 12000 Вт |
| Номинальное выходное напряжение | 380~400 В |
| Номинальная мощность | 10 Вт |
| Перегрузочная способность | 150% |
| Состояние | Новое |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Частота | 50 Гц |
| Емкость аккумулятора | 200000 мА/ч |
| Максимальная рабочая температура | 30 |
| Напряжение | 51.2 В |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Время переключения | 4 мс |
| Выходная мощность | 12000 Вт |
| Выходное напряжение | 380 |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Индикация | Световая |
| Количество выходных розеток | 4 шт. |
| Напряжение аккумулятора | 51.2 В |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип монтажа | В стойку/напольный |
| Ток заряда | 100 А |
| Цвет корпуса | Белый |
| Частота тока | 50 |
- Цена: 165 050 ₴

