
Інверторний генератор KS 3300i Könner & Söhnen (Німеччина)
- В наличии
22 099 ₴
- +380 (67) 523-50-33
Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців. Повернення/обмін протягом 14 днів.
ПРАВИЛЬНА СИНУСОЇДА
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
НАДІЙНИЙ ДВИГУН
Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі EURO V.
ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Ергономічна панель управління оснащена: LED-дисплеєм, розетками 16А, індикаторами робочого стану, універсальною автомобільною розеткою 12В, а також кнопкою RESET для перезавантаження системи контролю (при спрацьовуванні електронного захисту від навантаження або короткого замикання) та відновлення напруги подачі не зупиняючи двигун.
ВИСОКОЯКІСНИЙ АЛЬТЕРНАТОР
У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
Компактні розміри та мала вага
Компактні розміри та мала вага інверторних генераторів роблять їх зручними у використанні та зберіганні. Завдяки легкому переміщенню поле застосування цих пристроїв значно розширюється і робить їх незамінними помічниками під час відпочинку на природі, кемпінгу, на риболовлі і в поході.
Опорні ніжки
Оснащений опорними ніжками для кращої стійкості під час роботи.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Страна производитель | Германия |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 14.4 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Максимальная мощность | 3.3 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 7 час |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пиковая мощность | 3300 Вт |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | KS 210i |
| Объем двигателя | 208 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 7 л |
| Мощность двигателя | 5.5 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота | 50 |
| Класс защиты | IP23M |
| Тип запуска | Ручной |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Тип двигателя | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Модель двигуна | KS 210i |
| Ємність паливного баку | 7 |
| Штрихкод | 4260405366316 |
| Габарити брутто | 450x380x460 |
| Ємність масляного картера | 0.6 |
| Вага нетто | 25.5 |
| Сила струму макс. | 14.4 |
| Розетки | 2 x Schuko 230 V |
| Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa | 71/96 |
| Вихід 12В | 12В/8.3А |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| LED-дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
- Цена: 22 099 ₴










