Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців. Повернення/обмін протягом 14 днів.
Генератор KS 4100iE німецької ТМ «Könner & Söhnen» — це зручне джерело електроенергії.
Економічний режим дозволяє знизити витрату палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна. Альтернатор з мідною обмоткою і потужний двигун K&S гарантують безаварійне і тривале використання та відповідають всім європейським стандартам якості. Наявність LED-дисплея дає можливість якісніше контролювати роботу генератора і своєчасно проводити його технічне обслуговування.
ПРАВИЛЬНА СИНУСОЇДА
НАДІЙНИЙ ДВИГУН
ЕКОНОМІЧНИЙ РЕЖИМ
МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ АВР
ПОЛЕГШЕНА СИСТЕМА ЗАПУСКУ ДВИГУНА 3 В 1
ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
ВИСОКОЯКІСНИЙ АЛЬТЕРНАТОР
ТРАНСПОРТУВАЛЬНИЙ КОМПЛЕКТ
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Максимальная мощность | 4 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 3.6 кВт |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| USB-виходи | 5В/1A, 5В/2.1A |
| Ємність акумулятора | 1.6 |
| Ємність масляного картера | 0.6 |
| Ємність паливного баку | 12.5 |
| Вага брутто | 39 |
| Вага нетто | 36.7 |
| Вихід ATS | + |
| Габарити брутто | 605х420х425 |
| Габарити нетто | 530х410х430 |
| Класс защиты | IP23M |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Модель двигуна | KS 240i |
| Мощность двигателя | 7.5 |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Объем двигателя | 223 |
| Розетки | 2 х 16A |
| Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa | 70/95 |
| Сила струму макс. | 17.4 |
| Тип двигателя | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Ручний/електро |
| Час роботи при навантаженні 50% | 8.1 |
| Частота | 50 |
- Цена: 38 499 ₴











