-11%Комплект резервного живлення для котлів та оргтехніки (ДБЖ) Aruna UPS 500 + АКБ 100А HEGEL гелевий
- В наличии
18 999 ₴
16 999 ₴
- +380 (67) 523-50-33
Комплект резервного живлення для котлів та оргтехніки (ДБЖ) Aruna UPS 500 + АКБ гелевий 100А
З цим комплектом Вам більше не треба перейматись за роботу газового котла, за необхідність зарядки акумулятора, адже все в ДБЖ передбачено - Вам тільки треба включити вилку ДБЖ в розетку, а в нього включити вилку котла!
Перевагою даних ДБЖ є ще те,що Ви отримуєте і автоматичний зарядний пристрій для акумулятора і стабілізатор напруги, що вирівнює стрибки і подає на чутливу плату котла чисту синусоїду, вирівняну по напрузі!
UPS є повністю автоматичними пристроями, які призначені для:
забезпечення резервного електроживлення однофазних споживачів, чутливих до форми напруги;
підтримки напруги 220 В електромережі з метою забезпечення якісного електроживлення однофазних споживачів;
захисту різного побутового обладнання (електронасосів, комп'ютерів, телевізорів тощо) від підвищеної, зниженої напруги та стрибків напруги в електромережі.
Технічні характеристики:
- Потужність пристрою 500 ВА/300Вт:
- Діапазон вхідної напруги (без переходу в режим живлення від АКБ): 140-275 в а.с.
- Вихідна напруга при живленні від електромережі: 220В ± 10% в а.с.
- Вихідна напруга при живленні від АКБ: 220В ± 5% В перем.тока
- Частота: 50 Гц
- Форма вихідного напруги: cинусоїдальна
- Коефіцієнт корисної дії при живлення від електромережі: не менш 95%
- Коефіцієнт корисної дії при живленні від АКБ: не менш 75%
- Напруга АКБ: 12 В а.с.
- Струм заряду АКБ:
режим «L»: 3-5 А dc
режим «M»: 6-9 А dc
режим «H»: 10-15 А dc
- Час перемикання: чи не більше 4 мс
- Порт для заряду USB-пристроїв: 5 В dc/700 мА
- Захист:
- від підвищеної напруги,
- від зниженої напруги,
- від стрибків напруги,
- від перевантаження,
- від короткого замикання,
- від перегріву трансформатора,
- від перезарядження АКБ,
- від повного розряду АКБ
- Звукова сигналізація при роботі від АКБ:
- при роботі від АКБ,
- при низькому заряді АКБ
- при перевантаженні,
- при перегріванні
- Рівень шуму: чи не більше 56 дБ
- Ступінь захисту: IP20
- Довжина шнура електроживлення: 1,3 м
- Маса нетто/брутто, 7,8кг/8,6кг
* Примітка: АКБ - акумуляторна батарея.
Батареї акумуляторні серії GEL призначені для роботи з джерелами безперебійного живлення (UPS), використовуються в альтернативній енергетиці, а також для забезпечення живлення в системах сигналізації, охорони, освітлення, роботи електроінструментів, обладнання тощо. Батареї герметичні, необслуговувані, не вимагають вентильованого приміщення для їх встановлення. Виконані по технології GEL, що забезпечує стійкість до глибоких розрядів, високу продуктивність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARUNA |
| Страна производитель | Китай |
| Количество входных розеток | 1 шт |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Индикация | Цифровая |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Металл |
| Емкость аккумулятора | 1000 мАч |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальное входное напряжение | 185 В |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 300 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 500 Вт |
| Максимальная мощность | 500 Вт |
| КПД, не менее | 90 % |
| Время переключения | 4 мс |
| Время зарядки | 3 час |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Защита | |
| Защита от перегрева | Да |
- Цена: 16 999 ₴

