
Джерело безперебійного живлення + стабілізатор UPS 2000-24 (TOR) чиста синусоїда
- Под заказ
- Оптом и в розницу
Отправка с 29 апреля 202612 399 ₴
Показать оптовые цены- +380 (67) 523-50-33
Джерело безперебійного живлення UPS 2000-24 (TOR)
Джерела безперебійного живлення серії UPS TOR є повністю автоматичними пристроями, які призначені для:
- забезпечення резервного електроживлення однофазних споживачів, чутливих до форми напруги;
підтримки напруги 220 В електромережі з метою забезпечення якісного електроживлення однофазних споживачів;
- захисту різного побутового обладнання (електронасосів, комп'ютерів, телевізорів тощо) від підвищеної, зниженої напруги та стрибків напруги в електромережі.
Перевагою даних ДБЖ є те, що вони забезпечують синусоїдальну напругу на виході (чиста синусоїда) у всіх режимах роботи, а також забезпечують синхронний перехід між режимами роботи від електромережі та роботи від акумуляторної батареї (далі – АКБ). Форма вихідної напруги не залежить від типу підключеного до ДБЖ навантаження. Якщо напруга на вході ДБЖ є і знаходиться в заданих межах, ДБЖ здійснює транзитне живлення споживачів від електромережі, а також зарядку підключеної до ДБЖ зовнішньої АКБ (у комплект поставки не входить). Якщо напруга на вході сильно коливається, виходячи за допустимі межі або відсутня, ДБЖ автоматично переводить споживачів на живлення від АКБ. Вибір струму заряду АКБ дозволяє значно продовжити термін служби. Є три режими заряду АКБ: L, M та H, які потрібно перемикати в залежності від ємності підключеної до ДБЖ акумуляторної батареї та режиму заряду.
У конструкції UPS TOR застосовані спеціальні трансформатори з тороїдальним магнітопроводом для вирівнювання напруги. У порівнянні з трансформатором зі стрижневим магнітопроводом, який використовується в аналогічних пристроях, це має ряд переваг:
- знижується споживання електроенергії безпосередньо самим пристроєм від 10 до 20% під навантаженням;
- знижується струм на холостому ході роботи трансформатора в 2,5...3 рази, що зменшує нагрівання обмотки магнітопроводу та струм при навантаженні;
- Збільшується тривалість роботи ДБЖ від акумулятора;
- знижується рівень шуму пристрою;
- знижується рівень електромагнітних випромінювань, що генеруються трансформатором;
- зменшилася вага трансформатора та пристрою в цілому.
У конструкції Джерела безперебійного живлення UPS 2000-24 (TOR) передбачено ручку для перенесення пристрою, що спрощує експлуатацію приладу при частих змінах його розташування.
УВАГА! Акумуляторна батарея в комплектацію не входить
Комплектність:
1. ДБЖ
2. Шнур підключення АКБ
3. Посібник з експлуатації
4. Упаковка
Технічні характеристики:
|
Повна потужність: |
2000 ВА |
||
|
Максимальна потужність обладнання, що підключається: |
1200 Вт |
||
|
Діапазон напруги на вході (від електромережі): |
140-275 В а.с. |
||
|
Напруга на виході в режимі підключення від електромережі: |
220±10% а.с. |
||
|
Напруга на виході в режимі підключення від АКБ: |
220±5% а.с. |
||
|
Діапазон допустимих частот напруги на вході (від електромережі): |
45-65 Гц |
||
|
Частота напруги на виході в режимі підключення від електромережі, Гц: |
відповідає частоті електромережі |
||
|
Частота напруги на виході в режимі підключення від АКБ: |
50±1% Гц |
||
|
Форма напруги на виході в режимі підключення від АКБ: |
чиста синусоїда |
||
|
Коефіцієнт корисної дії в режимі підключення від електромережі: |
трохи більше 95 % |
||
|
Коефіцієнт корисної дії в режимі підключення від АКБ: |
трохи більше 80% |
||
|
Напруга АКБ: |
24 У d.с. |
||
|
Струм заряду АКБ |
режим "L" 3-5 А dc |
||
| Режими зарядки типу АКБ | "Свинц.-кисл." 28,8 V "LiFePO4" 28,4 V "LiFePO4" 28,8 V |
||
|
Час перемикання: |
не більше 4 мс |
||
|
Захист |
від підвищеної напруги |
||
|
Звукова сигналізація |
робота від АКБ низький заряд АКБ перевантаження перегрів інші помилки |
||
|
Рівень шуму, не більше, |
56 дБ |
||
|
Ступінь захисту |
IP20 |
||
|
Довжина шнура електроживлення: |
1,5 м |
||
|
Довжина шнурів підключення АКБ: |
0,8 м |
||
|
Мінімальний переріз шнурів підключення АКБ: |
2х6AWG/13,3 мм2 |
||
|
Габаритні розміри (ДхШхВ): |
|
||
|
Маса нетто: |
10,5 кг |
||
|
Вибір типу батареї дозволяє коректно заряджати як свинцево-кислотні, так і LiFePO4 батареї |
|||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARUNA |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | Цифровая |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.5 кг |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 1200 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 2000 Вт |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Максимальное входное напряжение | 270 В |
| Максимальная мощность | 2000 Вт |
| Минимальное входное напряжение | 150 В |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Ток заряда | 15 А |
| Тип ИБП | С двойным преобразованием (On-line) |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Время переключения | 4 мс |
| Частота тока | 50 Гц |
| Защита | |
| Защита от перегрева | Да |
| Основные атрибуты | |
| Максимальная рабочая температура | 35 |
| Напряжение | 24 В |
- Цена: 12 399 ₴





