ФІРМОВІ ДВИГУНИ
Лінійка бензинових «K&S Basic» генераторів створена на базі фірмових двигунів KSB, що відрізняються відносно тихою роботою та надійністю завдяки верхньому розташуванню впускних та випускних клапанів. Двигуни відповідають всім європейськими стандартам якості.
ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ
Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності та екологічності. Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
ЕЛАСТИЧНІ РУКОЯТКИ
Для зручності транспортування використовуються еластичні рукоятки, які відмінно доповнюють дизайн і кінцевий вид товару.
ЗРУЧНА СИСТЕМА СТАРТУ
Простий в управлінні агрегат не потребує особливих навичок, доступний для використання всіма категоріями користувачів. Зручний ручний запуск дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Зручна ергономічна панель дозволяє з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Вольтметр на панелі показує вольтаж, що видається пристроєм в діапазоні від 0 до 300 вольт. Це дає можливість контролювати вихідну напругу генератора та бути впевненим, що все обладнання, підключене до генератора, буде працювати стабільно.
КОНТРОЛЬ КЛЮЧОВИХ ПОКАЗНИКІВ ТА СТАБІЛІЗАЦІЯ НАПРУГИ
Генератори «K&S Basic» оснащені контролем всіх ключових показників робочого стану: захист від перевантажень, автоматична зупинка при низькому рівні оливи, датчик рівня палива та інтелектуальною системою стабілізації напруги AVR. Вона дозволяє утримувати вихідну напругу генератора на постійній величині 230В і захищає від небажаного короткого замикання.
ДЕМПФЕРИ ДЛЯ ПОНИЖЕННЯ ВІБРАЦІЇ
Всі моделі генераторів «K&S Basic» оснащені гумовими ніжками для зниження вібрації. Завдяки гумовим демпферам, працюючий генератор не пошкодить покриття підлоги, а фарбування рами не буде подряпане.
Технічні характеристики Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2200A
**В перехідних режимах частота генератора може короткостроково змінюватися, тобто при нормальній роботі генератора відхилення показнику частоти є допустимим. В залежності від типу генератора, двигуна та режиму роботи частота може становити 49-54Гц
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | K&S BASIC |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузки | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 2.2 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 2 кВт |
| Номинальная сила тока | 9.6 А |
| Пиковая мощность | 2.2 Вт |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність масляного картера | 0.6 |
| Ємність паливного баку | 12 |
| Вага брутто | 35 |
| Вага нетто | 33.2 |
| Вихід 12В | 12/8.3 |
| Вольтметр | + |
| Габарити брутто | 605×440×435 |
| Класс защиты | IP23M |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Модель двигуна | KSB 220 |
| Мощность двигателя | 7 |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Объем двигателя | 210 |
| Регулятор напруги | Інтелектуальна система AVR |
| Розетки | 2 x Schuko 230 V |
| Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa | 70/95 |
| Сила струму макс. | 9.57 |
| Тип двигателя | Бензиновий, 4-тактний |
| Тип запуска | Ручной |
- Цена: 11 499 ₴





