
Терморегулятор кімнатний EUROSTER 506(Польща)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 506
4 120 ₴
Показать оптовые цены- +380 (67) 523-50-33
Терморегулятор для управління роботою електричних нагрівальних матів в ванних кімнатах або житлових приміщеннях (реле 16 А). Управляє джерелом тепла на підставі показань двох датчиків температури.
Можливість ручної установки двох рівнів температури. Функція виключення регулятора після опалювального сезону. Вбудований терморегулятор (підштукатурний монтаж).
Терморегулятор Euroster 506 призначений для управління системами «теплої підлоги» - електричного і водяного, а також системами газового і масляного опалення. Може також взаємодіяти з системами кондиціонування. Залежно від керованого устаткування, регулятор може працювати в одному з трьох режимів:
- Кімнатний режим - контроль температури за допомогою датчика температури в приміщенні. Регулювання температури в приміщенні за допомогою охолодження або опалення.
- Режим: Підлога (система «теплої підлоги») - контроль температури за допомогою датчика температури підлоги. Регулювання температури підлоги за допомогою опалення.
- Кімнатний режим з обмеженням температури підлоги (система «теплої підлоги») - контроль температури за допомогою датчика температури в приміщенні і датчика температури підлоги. Температура в приміщенні - пріоритетний фактор, який контролює систему опалення з обмеженням температури підлоги.
Терморегулятор запам'ятовує дві температури (комфортну і економну), які можна перемикати вручну.
Euroster 506 це вбудований терморегулятор, для підштукатурного монтажу в стандартних електричних коробках діаметром Ø 60.
|
ХАРАКТЕРИСТИКИ: Артикул |
506 |
| Виробництво | Польща |
| Тип/модель | 506 |
| Діапазон регулювання | в режимі приміщення від +5°C до +35°C, в режимі підлоги від +5°C до +45°C |
| Розмір | 506 |
| Робоча температура | від +5°C до +45°C |
| Напруга | 200 - 240 В, 50 Гц |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Точність регулювання | 0,5°C |
| Комплектація | регулятор Euroster 506, керівництво користувача, датчик температури підлоги 2,5 м |
| Максимальна споживча потужність | 0,8 Вт |
| Діапазон виміру температури | від -10°C до +50°C |
| Точність відображення температури | 0,1°C |
| Гістерезіс | в режимі приміщення: 0,2/ 0,4/ 0,6/ 0,8/1 °C, в режимі підлоги: 0,6/1/2/3°C |
| Візуальна індикація | дисплей LCD з підсвіткою, светодіод LED |
| Розміри (шир./ вис./ глиб.) мм | 87/87/51,5 |
| Вага | 115 г |
| Спосіб кріплення | підштукатурна коробка Ø 60 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Euroster |
| Страна производитель | Польша |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Максимальная температура регулирования | 30 град. |
| Вид терморегулятора | Электромеханический |
| Тип монтажа терморегулятора | В розетку |
| Область применения терморегулятора | Электрические котлы, Газовые котлы, Кондиционирование помещения, Системы отопления, Теплый пол |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дисплей | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Интерфейс | Проводной |
| Питание | Батарейки |
| Максимальная нагрузка | 2000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 52 мм |
| Высота | 87 мм |
| Ширина | 87 мм |
- Цена: 4 120 ₴

