-9%НГ-67.150 Насосная группа 1" в изоляции без смесителя для подключения бойлера (Termojet)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 84130670
7 150 ₴
6 506,50 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 845-85-12
- +380 (67) 523-50-33
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Опис
Насосна група НГ-67 призначена для зручного та швидкого підключення бойлера непрямого нагріву до обладнання Termojet.
| Характеристика | Одиниця вимірювання |
|---|---|
| Артикул | 84130670 |
| Підключення до колектора | 1″ |
| Підключення до контуру опалення | 1″ |
| Довжина насоса | 130 мм |
| Висота | 286 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Qmax: ΔT=10°C | 10 кВт |
| Qmax: ΔT=20°C | 20 кВт |
| KVS | 10,2 м³/год |
| Робочий тиск | до 6 бар |
| Об’єм | 0,32 л |

Розміри і комплектація НГ-67:
1 – Кран з термометром лінії подачі 0-120 °С
2 – Кран з термометром зворотньої лінії 0-120 °С
3 – Вбудований зворотній клапан
4 – Циркуляційний насос (В комплект поставки не входить)
5 – Теплоізоляційний кожух
6 – З’єднання з накидною гайкою лінії подачі
7 – З’єднання з накидною гайкою зворотньої лінії
8 – Кріплення групи до ізоляції
Увага!! Можливе підключення групи НГ-67 до колектора з відстанню між балками 300мм через перехідник – КП 200/300)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Termojet |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная температура | 95 град. |
| Максимальное рабочее давление | 6 бар |
| Межосевое расстояние | 150 мм |
- Цена: 6 506,50 ₴




