-9%Насосная группа в изоляции без насоса 1 1/4" НГ - 51 без смесителя Termojet
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 84030051
10 620 ₴
9 664,20 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 845-85-12
- +380 (67) 523-50-33
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Опис
Насосна група НГ-51 без змішуючого вузла використовується для контурів, які не потребують керування температурою теплоносія. Наприклад:
- контур радіаторного опалення
- контур підігріву басейну
- контур вентиляції
- контур нагріву ГВП
| Характеристика | Одиниця вимірювання |
|---|---|
| Артикул | 84600510 |
| Підключення до колектора | 1 ¼” |
| Підключення до контуру опалення | 1 ¼” |
| Довжина насоса | 180 мм |
| Висота | 471 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Qmax: ΔT=10°C | 45 кВт |
| Qmax: ΔT=20°C | 85 кВт |
| KVS | 16,3 м³/год |
| Робочий тиск | до 6 бар |
| Об’єм | 0,9 л |

1 – Кран з термометром лінії подачі 0-120 °С
2 – Кран з термометром зворотньої лінії 0-120 °С
3 – Вбудований зворотній клапан
4 – Насос 5 – Теплоізоляційний кожух
6 – З’єднання з накидною гайкою лінії подачі
7 – З’єднання з накидною гайкою зворотньої лінії
8 – Кріплення групи до ізоляції
Увага!! Можливий монтаж групи НГ-51 на колектор Mega через перехідник ПНГ50/32; КП21.250.150
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Termojet |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная температура | 95 град. |
| Максимальное рабочее давление | 6 бар |
| Межосевое расстояние | 150 мм |
- Цена: 9 664,20 ₴




