-9%НГ-52.150 Л Насосна група зі змішувачем 1 1/4″ ВР в теплоізоляції без насоса Termojet
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 84612520
18 840 ₴
17 144,40 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 845-85-12
- +380 (67) 523-50-33
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Опис
Насосна група НГ-52 зі змішуючим вузлом використовується для контурів, що потребують керування температурою теплоносія при наявності автоматики керування котельною Наприклад:
- контур теплої підлоги
- контур радіаторного опалення
| Характеристика | Одиниця вимірювання |
|---|---|
| Артикул | 84612520 |
| Підключення до колектора | 1 ¼” |
| Підключення до контуру опалення | 1 ¼” |
| Довжина насоса | 180 мм |
| Висота | 471 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Qmax: ΔT=10°C | 45 кВт |
| Qmax: ΔT=20°C | 85 кВт |
| KVS | 10,3 м³/год |
| Робочий тиск | до 6 бар |
| Об’єм | 1,1 л |
Розміри і комплектація НГ-52:
1 – Кран з термометром лінії подачі 0-120 °С
2 – Кран з термометром зворотної лінії 0-120 °С
3 – Вбудований зворотний клапан
4 – Насос
5 – Теплоізоляційний кожух
6 -Трьохходовий клапан, електричний сервопривід
7 – З’єднання з накидною гайкою лінії подачі
8 – З’єднання з накидною гайкою зворотної лінії
9 – Кріплення групи до ізоляції
Увага!! Можливий монтаж групи НГ-52 на колектор Mega через перехідник ПНГ50/32; КП21.250.150
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Termojet |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная температура | 95 град. |
| Максимальное рабочее давление | 6 бар |
| Межосевое расстояние | 150 мм |
- Цена: 17 144,40 ₴


