-9%Насосная группа 1" ВР в изоляции со смесителным узлом НГ - 48 (без насоса) Termojet
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 84030048
13 230 ₴
12 039,30 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 845-85-12
- +380 (67) 523-50-33
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Опис Насосна група НГ-48 зі змішувальним вузлом використовується для контурів, що потребують керування температурою теплоносія при наявності автоматики керування котельнею. Наприклад:
- контур теплої підлоги
- контур радіаторного опалення
| Характеристика | Одиниця вимірювання |
|---|---|
| Артикул | 846039480 |
| Підключення до колектора | 1″ |
| Підключення до контуру опалення | 1″ |
| Довжина насоса | 130 мм |
| Висота | 353 мм |
| Ширина | 261 мм |
| Qmax: ΔT=10°C | 20 кВт |
| Qmax: ΔT=20°C | 40 кВт |
| KVS | 6,3 м³/год |
| Робочий тиск | до 6 бар |
| Об’єм | 0,34 л |
1 – Кран з термометром лінії подачі 0-120 °С
2 – Кран з термометром зворотної лінії 0-120 °С
3 – Вбудований зворотний клапан
4 – Циркуляційний насос (в комплект поставки не входить)
5 – Теплоізоляційний кожух
6 – Трьохходовий клапан, електричний сервопривід 220В (в комплекті)
7 – З’єднання з накидною гайкою лінії подачі
8 – З’єднання з накидною гайкою зворотної лінії
9 – Кріплення групи до ізоляції
Увага!! Можливе підключення групи до колектора з виходами 1¹/4″ за допомогою перехідника КП 125/150
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Termojet |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная температура | 95 град. |
| Максимальное рабочее давление | 6 бар |
| Межосевое расстояние | 125 мм |
- Цена: 12 039,30 ₴



